תלמידים יקרים,

 

אנו נרגשים על הצטרפותכם למשפחתנו, משפחת בית חינוך תיכון ע"ש י. גלילי ומבקשים לברך אתכם לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרבה.

בית חינוך תיכון ע"ש י. גלילי הוא מקום של אהבה, אנושיות וקבלה. מקום של אמונה באדם, ״כי עוד אאמין גם באדם, גם ברוחו - רוח עז״ (שאול טשרניחובסקי(.

בית ספרנו שם לו למטרה לטפח אדם חושב, אוהב, שמח, עצמאי, רחב אופקים ומחובר למורשת עמו ולאהבת ארצו, כמו גם לפתח בכל תלמיד תחושת מסוגלות הממצה את יכולותיו בהתאם לכישוריו. כל זה יכול להיעשות רק בסביבה מוגנת ובטוחה וממקום של כבוד, הגינות ואהבה. לכך אנו מחויבים וכך נמשיך לעשות.

לצערנו שלא כמו בשנים קודמות, לא זכינו לקבל את פניכם בבית החינוך שלנו בשנת הלימודים הנוכחית ולכן אנחנו שולחים לכם ד"ש וירטואלי שבו תוכלו להרגיש מעט מהאנרגיות הטובות שיש בבית החינוך שלנו.
סרטון קצר לקבלת הפנים.

בימים אלה אנחנו נערכים לשנת הלימודים הבאה שתאפשר לכם חווית תיכון מוצלחת ונעימה, תוך שאנו לוקחים בחשבון את מגוון האפשרויות השונות בהן נצטרך לפעול בכפוף להנחיות שיהיו בזמן פתיחת שנת הלימודים. אנחנו מודעים לחוסר הודאות והחשש בו אתם מצויים אך מניסיוננו הם יחלפו מיד כשתכנסו בשערי גלילי ותרגישו שהגעתם הביתה.

מידע נוסף יופיע בקרוב באתר ביה"ס וכן, ישלח אליכם באמצעות כתובת המייל אותה תמלאו בטפסי הרישום.

כל צוות בית החינוך שלנו ממתין להגעתכם על מנת ללכת בדרך המשותפת לאורך שנותיכם בתיכון.

 

בברכת חופשה נעימה, בריאה ושמחה,

יעל מטלון מנהלת בית הספר, וכל צוות גלילי.

 

 

רישום לשנה"ל תשפ"א

הרישום לתיכון לשנה"ל תשפ"א יתבצע באופן מקוון בלבד. ההרשמה לכיתות החינוך המיוחד תיפתח בין התאריכים 20-26.07.2020 . לטופס רישום לחץ כאן (הטופס יהיה פעיל בימי הרישום בלבד)

הורה המתקשה עם הרישום המקוון יוכל להדפיס את הטפסים, למלאם, להכניסם למעטפה (בצירוף צילום מסמכים נלווים) ולמסרם בתיאום עם בית הספר ביום חמישי, 9.7.20 בין השעות 9:00 -13:00.

הורים המעוניינים לשוחח עם היועצת, מתבקשים לפנות למייל שכתובתו efroniah@netvision.net.il או להשאיר הודעה בבית הספר.

 

ספרי לימוד

רשימת ספרי הלימוד לכיתות יוד תעלה לאתר ביה"ס בימים הקרובים ,

קישור לאתר ביה"ס - http://www.galili.hs.ksedu.co.il/BRPortal/br/P100.jsp