תלמיד/ה יקר/ה,

אנו שמחים על הצטרפותך למשפחתנו, בית החינוך תיכון ע"ש ברל כצנלסון, בשכבת י' החדשה, מחזור ע''ו.

תקופה לא פשוטה עוברת על כולנו בעקבות מגיפת קורונה. אנו נערכים לקראת הגעתך והגעת חבריך לבית החינוך כדי להבטיח חווית לימודים עשירה ומשמעותית. לצערנו, ביקורך הפיזי בבית החינוך נמנע לנוכח הנחיות משרד הבריאות ולכן אנו נערכים למפגש שכבתי מקוון (ZOOM). זימון למפגש ישלח אליך בימים הקרובים.

בית החינוך תיכון כצנלסון ממשיך למלא את ייעודו כבית של חינוך ערכי, יצירתי ועוטף עבור הבאות והבאים בשעריו. אנו רואים בעשייה החינוכית ובדיאלוג החינוכי אמצעים מרכזיים המכוונים לפתח ולהצמיח בוגרים ערכיים, אכפתיים, המביאים לידי מימוש ומיצוי של היכולות והשאיפות הפנימיות שלהם מתוך רצון ומחויבות לתרום ולהשפיע על החברה שבה הם חיים.

אנו מקפידים על מתן מענה לשונות וליכולות המגוונות שלכם הלומדים, שואפים להישגיות ולמצוינות אישית של כל אחת ואחד מכם. עבורנו זוהי שליחות חינוכית ללוות אתכם התלמידים בשנים הקריטיות של התבגרותכם ולהיות עבורכם בעתות הצלחה לצד עתות בהם תחוו קושי, תוך מתן מענה אישי, אחראי ומקדם.

תלמיד/ה יקר/ה, אין ספק כי היציאה לדרך חדשה בתיכון, טומנת בחובה התרגשויות, לבטים וסקרנות רבה בנוגע לתרבות הלמידה וההתנהגות המצופה מתלמידי בית החינוך, כמו גם בנוגע לשימור הקשרים עם החברים הוותיקים ומוכנות ליצירת קשרים חדשים. אנו מבטיחים לך כי נשתדל לגלות בהירות, רגישות ומקצועיות למען השתלבות טבעית ומהירה.

צוות בית הספר מתכונן, נרגש ומחכה בקוצר רוח לפגוש אותך ואת משפחתך. אנו מצפים לשתף עמכם פעולה לטובת קידום תהליכי הלמידה והצמיחה האישית של כל תלמיד ותלמידה.  

                                                    

                                                   חופשה נעימה,

                       ד"ר טוביה רוזנברג מלליס - מנהל בית הספר, וכלל צוות בית הספר


רישום לשנה"ל תשפ"א:

הרישום לתיכון לשנה"ל תשפ"א יתבצע באופן מקוון בלבד. ההרשמה לכיתות החינוך המיוחד תיפתח בין התאריכים 20-26.07.2020
לטופס הרישום לחץ כאן (הטופס יהיה פעיל בימי הרישום בלבד)
 הורה המתקשה עם הרישום המקוון יוכל להדפיס את הטפסים, למלאם, להכניסם למעטפה (בצירוף מסמכים נלווים) ולמסרם בתאום עם בית הספר להביאם ביום חמישי ה- 9.7 בין השעות 13:00-9:00.

 

ספרי לימוד:

רכישה עצמאית - ניתן לרכוש את ספרי הלימוד לשנה"ל תשפ"א באופן עצמאי – רשימת ספרי הלימוד תתפרסם באתר ביה"ס במהלך חודשי הקיץ.

 

תלבושת אחידה

בבית החינוך תיכון ע"ש ברל כצנלסון, כבשאר התיכונים בעיר, נהוגה מדיניות תלבושת אחידה (חולצה חלקה שעליה מודפס סמל בית הספר ומכנסיים ללא קרעים).

ניתן לרכוש חולצות בית ספר במגוון צבעים. נבקשכם להצטייד בחולצה לבנה אחת לפחות לטובת טקסים ואירועים שונים. התלמידים מתבקשים להגיע עם תלבושת אחידה לבית הספר כבר ביום הלימודים הראשון.

 

היכרות וגיבוש

  1. לקראת סוף החופשה ייערכו שיחות אישיות עם המחנכ/ת. שעת הזימון ומועד המפגש יעודכנו בהמשך.
  2. בנוסף, נקיים בבית הספר יום גיבוש. ליום הגיבוש יש להגיע עם תלבושת בית הספר ולהצטייד בכלי כתיבה, מחברת, אוכל ושתיה. שעת הזימון ומועד המפגש יעודכנו אף הם בהמשך.

 

קישור לדף פייסבוק של ביה"ס

https://www.facebook.com/katzahighschool/ 

 

קישור לאתר בית הספר:

http://www.katza.hs.ksedu.co.il/BRPortal/br/P100.jsp

 

השכרת תאי אחסון (לוקרים)

בבית החינוך קיימים תאי אחסון (לוקרים) לטובת התלמידים. השכרת הלוקר מתבצעת ישירות מול חברת שרלוק – תאי אחסון אישיים. הרישום להשכרת לוקרים ייפתח ב- 17.8.20, אנא עקבו באתר שרלוק על המועד המדויק. לבירורים נוספים אנא פנו לחברת שרלוק : 09-7497014

לשימושכם מצ"ב קישור לכתובת האתר   share-lock.co.il  (יעלה לאוויר רק בסביבות אוגוסט)

 

                                                יוצאים לדרך!

                                                                     בברכה,
                                                         צוות בית החינוך תיכון ע"ש ברל כצנלסון