תמוז תש"ף

תלמידים יקרים,

ברוכים הבאים למשפחת בית חינוך תיכון הרצוג. אנו מאמינים שהרצוג הוא בית. בכניסה לבית הספר יש משפט הממצה את ה"אני מאמין" החינוכי שלנו  "החינוך הוא הדרך , האדם הוא המטרה" (א.ד. גורדון).

חינוך שמטרתו להגיע לכל תלמיד ותלמידה ,לשלב מגוון של דרכי למידה והוראה מתקדמים כגון: תכניות לימודים ייחודיות שנכתבו על ידי טובי המורים. הוראה מתוקשבת, ,הערכה חלופית לבחינות הבגרות, עבודות חקר ועוד.

צוות המורים שם דגש על חינוך אישי  ומאתר את החזקות של כל תלמיד ותלמידה, נקודת המוצא שלנו שהבסיס להצלחות בכל מישור הוא רווחת התלמידים שלנו.

תיכון הרצוג מוביל את תלמידיו למצוינות וחדשנות  לימודית ועל כך זכה בפרסים רבים בניהם פרס החינוך תש"פ של מחוז מרכז במשרד החינוך.     לצד הערכה להישגים לימודיים, אנו מחנכים את תלמידנו לנתינה, למעורבות בקהילה, לאהבת הארץ ולהמשך תרומה למדינה. התיכון שלנו הוא חלק מקהילה ויש לנו שיתופי פעולה הכוללים לימודים משותפים עם בני נוער ערביים, תלמידי הרצוג מלמדים ביולוגיה את בני הגיל השלישי ,ואנו מאמצים משתקמים מבית פויירשטיין .

השנה נבצר מאתנו לקיים יום פתוח כבכול שנה. על מנת שתחשפו לבית החינוך הכנו עבורכם מצגת על מנת שתחוו את בית הספר המיוחד שלנו. להפעלת המצגת יש להשתמש בחצים, כמו כן שימו לב שבתוך המצגת משולבים סרטונים .

קישור למצגת - https://www.emaze.com/@AOWOTQZOR/---

אנו מתרגשים ומחכים לכם ובטוחים שתמצאו בנו בית חם ואוזן קשבת,

צוות שכבת י'

וסמדר גולדשטיין מנהלת בית חינוך תיכון הרצוג


רישום לשנה"ל תשפ"א

הרישום לתיכון לשנה"ל תשפ"א יתבצע באופן מקוון בלבד. ההרשמה לכיתות החינוך המיוחד תיפתח בין התאריכים 20-26.07.2020 . לטופס רישום לחץ כאן (הטופס יהיה פעיל בימי הרישום בלבד)

הורה המתקשה עם הרישום המקוון יוכל להדפיס את הטפסים, למלאם, להכניסם למעטפה     (בצירוף  צילום מסמכים נלווים) ולמסרם בתיאום עם בית הספר ביום חמישי, 9.7.20 בין השעות 9:00 -13:00.

הורים המעוניינים לשוחח עם היועצת לאחר השלמת הרישום, מתבקשים לפנות למייל שכתובתו kshertzog@gmail.com .

 

ספרי לימוד

רשימת ספרי הלימוד לכיתות יוד תעלה לאתר ביה"ס במהלך חודש יולי 2020 , בסמוך למועד פרסום השיבוץ לכיתה.

קישור לאתר ביה"ס - http://www.herzog.hs.ksedu.co.il/BRPortal/br/P100.jsp

 

תלבושת אחידה

בבית חינוך תיכון הרצוג נהגה תלבושת אחידה – חולצה חלקה עליה מודפס סמל בית הספר.

 

היכרות

  1. בימים רביעי – חמישי 26.8.20 -27.8.20 בין השעות 8:30-15:30 תערכנה שיחות אישיות עם המחנכ/ת. שעת הזימון תשלח בסמוך למועד פירסום השיבוץ לכיתה.
  2. אסיפת הורים: ביום שני, 14.9.20 בשעה 19:30 תתקיים פגישת היכרות של ההורים עם התיכון. במהלך הערב תציג מנהלת בית הספר את מדיניות בית הספר, היערכות ותוכניות לקראת שנת הלימודים תשפ"א ואת בעלי התפקידים. בהמשך הערב תערכנה אספות כיתתיות עם מחנכי הכיתות.

 

השכרת תאי אחסון (לוקרים)

בבית חינוך תיכון הרצוג קיימים תאי אחסון (לוקרים) לטובת תלמידי בית הספר. השכרת הלוקר מתבצעת ישירות מול חברת שרלוק – תאי אחסון אישיים. הרישום להשכרת הלוקרים ייפתח ב 1.8.2020 (אנא עקבו באתר שרלוק על המועד המדויק). לבירורים נוספים אנא פנו לחברת שרלוק: 09-7497014. לשימושכם מצ"ב כתובת האתר  http://share-lock.co.il/