יוני 2019

תלמיד/ה יקר/ה,

אנו שמחים על הצטרפותך למשפחתנו , משפחת בית חינוך ע"ש אילן רמון .

חטיבתנו ממשיכה למלא את ייעודה כבית של חינוך ומשמעות עבור הבאים בשעריה. בית הספר רואה בעשייה החינוכית ובדיאלוג החינוכי אמצעים מרכזיים המכוונים לפתח ולהצמיח בוגרים ערכיים, אכפתיים, המביאים לידי מימוש ומיצוי של היכולות והנטיות הפנימיות שלהם מתוך רצון ומחויבות לתרום ולהשפיע על החברה בה הם חיים.

אנו מקפידים על מתן מענה לשונות וליכולות המגוונות שלכם הלומדים, שואפים להישגיות  מצוינות אישית של כל אחת ואחד מכם והחשוב ביותר , מקפידים לראות אתכם התלמידים בעתות הצלחה לצד עתות מצוקה, זאת תוך מתן מענה אישי, אחראי ומקדם .

התשתית החינוכית שלנו נשענת על " חמש אבנים גדולות" – חמישה מרכיבי ליבה שלתפיסתנו סיפוקם יוביל לקידום תהליכים של רווחה נפשית ומיטביות, מוגנות , שייכות ובטחון, רלוונטיות ומשמעות, מיצוי ומצוינות, מעורבות חברתית ותרומה לקהילה.

לנוכח מרכיבי הליבה, מכוון בית החינוך ע"ש אילן רמון, לעודד ולהוביל התנסויות חדשניות, משמעותיות ומובילות בתחומי החינוך והלמידה, לאפשר התנסויות המקדמות מיטביות Well being ורווחה נפשית ולסייע בפיתוח מצפן פנימי ערכי ומוסרי , כל זאת מתוך הכרה וכבוד לשונות ולגיוון האנושי .

אין ספק כי היציאה לדרך חדשה בחטיבה , טומנת בחובה לבטים, התרגשות וסקרנות רבה בנוגע לתרבות הלמידה וההתנהגות המצופה מתלמידי בית הספר , כמו גם בנוגע לשימור הקשרים עם החברים הוותיקים ומוכנות ליצירת קשרים חדשים. אנו מבטיחים לך כי נגלה בהירות, רגישות ומקצועיות למען השתלבות טבעית ומהירה.

צוות בית הספר, מתכונן נרגש ומחכה בקוצר רוח לפגוש אותך ואת משפחותיך , ולשתף עמכם פעולה בתהליכי הלמידה והבנייה של בית החינוך של כולנו .

אנו בטוחים כי בכוחות משולבים, נמשיך ונבנה יחד את הזהות ואת המרקם החברתי והאנושי הבית ספרי .

פרטים נוספים:

רישום לשנה"ל תש"פ :

הרישום לחטיבה לשנה"ל תש"פ יתבצע בשני אופנים :

  1. רישום מקוון בין התאריכים: 30.6-15.7
  2. רישום פרונטלי : הורה אשר מעוניין לבצע את הרישום באופן פרונטלי מוזמן להגיע לבית הספר ( רחוב אז"ר 18 ) ביום ראשון, 7.7.19 בין השעות 09.00-19.00 .

• יועצת השכבה ומנהלת השכבה תהיינה נוכחות בבית הספר בימים אלה ותיפגשנה עם ההורים והתלמידים אשר ירצו בכך .

• הורים אשר מעוניינים לשוחח עם היועצת טרם ימי הרישום מתבקשים לתאם זאת במייל שכתובתו heli.kor2019@gmail.com או באמצעות המייל המופיע באתר בית הספר.

ספרי לימוד  :

פרויקט השאלת ספרים - בחטיבת אילן רמון פועלת תוכנית להשאלת ספרים.

על מנת להשתתף בתוכנית זו , על התלמיד להחזיר את ספרי הלימוד של כיתה ו' בבית הספר היסודי ( גם אם נרכשו באופן פרטי )  ולקבל אישור ( וואוצ'ר ) אותו יש להביא ביום הרישום או לסרוק ( במידה והרישום מקוון יש לסרוק את הוואוצ'ר עם התעודה ).

עלות ההשתתפות בפרויקט הינה 280 ₪ .

מועד התשלום וחלוקת הספרים יתפרסם בהמשך .

רכישה עצמאית - ניתן לרכוש את ספרי הלימוד לשנה"ל תש"פ באופן עצמאי – רשימת ספרי הלימוד תתפרסם באתר ביה"ס במהלך חודשי הקיץ.

תלבושת אחידה

בחטיבות הביניים נהוגה תלבושת אחידה ( חולצה חלקה בצבע אחיד עם שם בית הספר וסמלו ). את החולצות ניתן לרכוש בחנויות ברחבי העיר.

אנו מבקשים להצטייד בלפחות חולצה אחת לבנה לטקסים ולאירועים שונים.

התלמידים מתבקשים להגיע בחולצות בית הספר כבר ביום הגיבוש.

לתשומת ליבכם , אין להגיע לבית הספר בגופיות ובמכנסיים קצרים , בנים ובנות כאחד.

יש להקפיד שאורך המכנסיים הקצרים ( הן לבנים והן לבנות )  יהיה בגובה הברך.

היכרות וגיבוש

  1. בימים ראשון - שלישי  25-27.8  בין השעות 08.30-15.30 תערכנה שיחות אישיות עם המחנכ/ת. שעת  הזימון תישלח בסמוך למועד.
  2. אסיפת הורים : ביום רביעי 28.8 בשעה 20.00 תתקיים פגישת היכרות של ההורים עם החטיבה . במהלך הערב יציג מנהל בית הספר את מדיניות בית הספר, הערכות ותוכניות לקראת שנה"ל תש"פ ואת בעלי התפקידים. בהמשך הערב תערכנה אספות כיתתיות עם מחנכות הכיתה.

       3. ביום חמישי 29.8 בין השעות 09.00-12.00 נקיים בבית הספר יום גיבוש . ליום הגיבוש יש להצטייד בכלי כתיבה, מחברת , מספריים, דבק, טושים צבעוניים, אוכל ולהגיע בתלבושת בית הספר.

השכרת תאי אחסון ( לוקרים )

בחטיבת אילן רמון קיימים תאי איחסון ( לוקרים ) לטובת תלמידי בית הספר.

השכרת הלוקר מתבצעת ישירות מול חברת שרלוק – תאי איחסון אישיים.

הרישום להשכרת לוקרים ייפתח בתחילת חודש אוגוסט, אנא עקבו באתר שרלוק על המועד המדויק.

לבירורים נוספים אנא פנו לחברת שרלוק : 09-7497014

 לשימושכם מצ"ב קישור לכתובת האתר   https://sharelock.co.il .

לטופס הרישום לחץ/י כאן (הקישור יהיה פעיל בין התאריכים 15.07.19 – 30.06.19)

יוצאים לדרך!

בברכה,

צוות חטיבת אילן רמון.